Raudonojo kedro namai iš Kanados

„Lake Country” yra pardavusi daugiau kaip 2000 paruoštų Raudonojo kedro namų, visame pasaulyje, įskaitant Šiaurės Ameriką, Europą ir Aziją.
Kompanijos patirtis, susijusi su didelio masto medienos konsolidavimu ir projektų valdymu, pasiruošusi patenkinti bet kokią paklausą ar išspręsti iškilusius klausimus dėl užsakymų.

Apie Vakarų Raudonajį kedrą

Tai turbūt viena iš prabangiausių medienos rušių rąstinių namų statybps pramonėje, ir tuo pačiu viena iš geriausių žaliavų. Raudonasis kedras yra vadinamas “gyvenimo medžiu”. Jo fizinės savybės išsisaugo daugiau nei 100 metų. Tai geriausias šilumos izoliatorius, tarp dažniausiai naudojamos medienos, rąstinių pastatų statyboje. Raudonojo kedro namų sienojai (mediena) atspari medgraužiams.


Patirtis

“Lake Country” įmonės meistrai yra sukūrę tokių darbų, kurie geriausiai apibūdina kokybę, o jų klientai yra nustebinti rąstinių pastatų konstrukcijų tikslumu. „Lake Country” dizaino ir sistemos valdymo kompetencija kiekvieną projektą koordinuoja nuo planų iki gamybos ir pristatymo.

Technologija

„Lake Country” specialiai suprojektuota automatinė įvairių profilių gaminimo linija buvo pirmoji rąstinių namų gamybos pramonėje, Kanadoje. Tai visiškai kontroliuojama kompiuteriu, todėl visas gamybos procesas yra greitesnis ir tikslesnis.

Daugiau pasirinkimo

Kanados rąstinių namų gamintojas “Lake Country” siūlo didelį gaminių asortimentą: Engelmanno eglės, Dugloso eglės ar Vakarų raudono kedro, rankiniu būdu sukirstas/surinktas, “stulpines” konstrukcijas ir kitas konstrukcijas naudojant spygliuočių medienos rūšis; Gamintojas taip pat siūlo įvairius frezuotus profilius.


“Lake Country” įmonės bazė

   

„Lake Country” įmonė yra įsikurusi 20 ha plote, vienu metu, gali gaminti 12 rankų darbo rąstinių pastatų. 
LCLH turi 1000 kvadratinių metrų sandėlį, kuriame supakuojami ir išsiunčiami dideli kiekiai kokybiškų gaminių. Gamybos linija leidžia patenkinti didelę vartotojų paklausą, skirtą visų rąstinių konstrukcijų gamybos asortimentui, įskaitant tradicinius laiptus ir turėklus. Reikalui esant kompanijos pajėgumai leidžia gaminti virš 250 namų per metus. 
„Lake Country Premium Western” raudonojo kedro namai yra vienas iš pagrindinių įmonės strateginių išteklių. Įmonė įsikūrusi Britų Kolumbijoje, todėl gamyboje naudojama labai aukštos kokybės žaliava, kuri suteikia didelį pranašumą pasaulinėje rinkoje. Kanados įmonių produkcija sėkmingai konkuruoja su Skandinaviška, todėl “LCLH” siūlo savo produkciją į Rytų Europą. 
Rankomis pagaminti rąstiniai namai yra labai populiarūs pasaulinėje mažmeninės prekybos rinkoje. Kai klientai kuria savo poilsio namus ar nuolatinę gyvenamąją vietą, tai yra dažniausias pasirinkimas daugeliui kurorto savininkų, kurie nori matyti savo bazėse šiluma ir jaukumu dvelkiančius, natūralių rąstų statinius.


Lake Country HandCrafted Division sukuria iki 150 namų komplektų per metus. Aukščiausios kokybės, išpuoselėti, rankomis nulupti rąstai yra iš Englelando eglės, Duglos pušies ir Vakarų raudonojo kedro. Konstrukcijos pagamintos naudojant rombinius (pleišto) sujungimo kampus. Pagal užsakymą gaminami laiptai, terasos ir turėklai. „Lake Country Design Team” turi dešimtmečių patirtį, būdingą rąstinių namų pramonei. Kartu su naujausia dizaino technologija, įgūdžiais ir entuziazmu, leidžia klientams pamatyti savo svajones ir vizijas. „Lake Country HandCrafters” turi galimybes imtis bet kokio dydžio projektų, kurių dydis ir sudėtingumas vis didėja. Pensilvaninoje yra pastatytas virš 2000 m2 rąstinis pastatas.

Užsakymo procesas

Susipažinimas – formuojama techninė užduotis ir pasirašoma projekto rengimo sutartis
Projektavimas – architektūtinis projektas su išplanavimu ir baldų išdėstymu, konstruktyviniai sprendimai ir detalūs mazgai pritaikant Lietuvos Reglamentą ir “Rąstinių pastatų projektavimo, gamybos ir statybos” taisykles.
Rąstinės konstrukcijos gamyba – sienojų konstrukcija gaminama Rusijoje. Tai pilnai paruošta vidinių ir išorinių sienų konstrukcija su stogo konstruktyvine dalimi.
Statybos aikštelės, nulinio ciklo paruošimas – pamatų, inžinierinių tinklų įrengimas, pas klientą, iš anksto, arba kol pati rąstinė konstrukcija yra gamyboje.
Pastato konstrukcijų surinkimas ir apdaila – vykdoma Jūsų sklype.
Įkurtuvės – Jūsų namas. Pagal etnologų pasakojimus buvo įprasta į naują namą, pirmiausia, įleisti katiną (kartais gaidį ar šunį). Manyta, kad gyvūnas išvaikys negeras dvasias, neigiamą energiją.


Bazinį rąstinio pastato komplektą sudaro:

 • pleištinis kampų sujungimas
 • visi rastai tvarkomi su diržais (virvėm)
 • išpjautos angos durim ir langam
 • tiekiama izoliacinė juosta, kuri bus dedama tarp rąstų
 • įskaičiuota ir rudos spalvos rąstų apsauginė priemonė (kaip antiseptikas)
 • įeina rąstinės kolonos palaikančios sijas virš pirmo aukšto
 • stulpų sėdimo elementai pirmo aukšto kolonoms
 • rąstinės gegnės antro aukšto laikymui
 • rąstinės kolonos kraigams
 • kraigo rąstų galų išgaubimas ir įpjovimas kaip pageidaujama
 • rąstinės kolonos pagrindinio stogo kraigui
 • rąstiniai statramsčiai terasoj

 

 • rąstinėse sienose išgręžtos skylės montavimo varžtams
 • varžtai ir veržlės tvirtinimui
 • rąstų apipjovimas įrėminimui (čia kalbama apie langus, duris)
 • rastai apdoroti fungicidu
 • vidaus sienų apipjovimas pertvaroms
 • sienose išgręžiotos skylės elektrai
 • iš anksto surinkti turėklai antram aukšte vidaus „balkone“ (loft) – jeigu yra
 • iš anksto surinkti turėklai laiptams name
 • iš anksto surinkti laiptai ir aikštelė name
  išorės laiptai neįeina
  dailylentės (siding) neįeina

Apie Kanados “LCLH” įmonę

Don Gervais yra įmonės savininkas ir prezidentas, jau daugiau nei du dešimtmečius yra vienas iš lyderių rąstinių namų gamyboje. Donas pradėjo gaminti rąstų namus 1980 m. Per trumpą laiką išsiplėtė ir dabar gamina skirting profilių rąstinius pastatus. Įmonė yra konkurencinga, patikima ir savarankiška. Bendrovė netrukus pradėjo gaminti ir stulpinius rąstinius pastatus. Abiu Dono sūnūs, Jamie ir Robas, atlieka neatskiriamą vaidmenį kompanijoje. Robas, Dono vyresnysis sūnus, yra LCLH generalinis direktorius.
„Lake Country” yra viena iš ddžiausių automatizuotų rąstų perdirbimo įmonių Kanadoje. Įmonėje dirba geriausi savo sryties, kvalifikuoti meistrai, kurie aprūpinti moderniausiais įrengimais. “LCHP” įmonė pajėgi gaminti 12 rąstinių konstrukcijų vienu metu ir daugiau kaip 1000 namų per metus bei turi didelę erdvę plėtrai.
1996 metais “Lake Country” buvo įvardinta kaip viena iš šimto populiariausių bendrovių Kanadoje, kurios augima, nuo įsikūrimo, buvo tūkstantis procentų, bei toliau auga.

Brošiūra

Atstovas UAB „Kaimo sodyba”

Kanadiečių projektai